Jste zde

Ze světa

Výplach mozku aneb tam a zase zpátky

Návštěva v AT&T - pro někoho nuda, pro nás zajímavá zkušenost. AT&T jako jedna z největších firem poskytujících celosvětovou telekomunikaci připravila pro žáky středních škol zajímavý a obohacující program. 

IT3 se 22. 3. vypravila do brněnské pobočky firmy AT&T, kde nám její pracovníci ukázali, jak nakonfigurovat a ovládat zařízení s operačním systémem JunOS.... číst dál.

Exkurze do hotelu Coutyard by Marriott v Brně

Dne 12. 4. 2017 vyrazila naše třída HT3 na exkurzi do hotelu Coutyard by Marriott v Brně. Vyjeli jsme v 8 hodin ráno vlakem z Boskovic, v Brně jsme pak  pokračovali tramvají k hotelu, kde nás čekala prohlídka.

Nový hotel amerického řetězce Marriot, který je v Brně otevřen teprve od listopadu loňského roku... číst dál

ADVENTNÍ DRÁŽĎANY

Naše škola pořádala 2. 12. 2016 exkurzi do Drážďan. Takovouto možnost jsem si nechtěla nechat ujít, a tak jsem neváhala a přihlásila se. Vidět místo, kde se natáčely Tři oříšky pro Popelku, nebo vánoční trhy – to byl mnou očekávaný zážitek... číst dál.

MILÁNO

Ve dnech 26. 11. - 17. 12. 2016 se někteří studenti třetího a čtvrtého ročníku oboru Veterinární prevence zúčastnili odborné praxe v zahraničí. Cesta byla velice dlouhá (13 hodin), ale zvládnout se dala celkem bez problémů... číst dál

ROMEO  A JULIE

Po víkendu, ve kterém jsme dospávali náš adaptační kurz, jsme v pondělí 24. 10. měli další akci v podobě divadelního představení. V Mahenově divadle hráli představení Romeo a Julie. Jedná se o jedno z nejvýznamnějších děl Williama Shakespeara. Sraz v Boskovicích byl naplánován na půl šestou večerní, v Blansku pak v 6 hodin večer... číst dál

"ÉPÉČKA" V GATEMĚ

Dne 31. 10. 2016 se uskutečnila pro 2. a 3. ročník oboru Ekonomika a podnikání exkurze do firmy Gatema s. r. o. Tato firma byla založena v roce 1992 jako podnik se zahraniční kapitálovou účastí. Působí v oblasti prodeje i vývoje kvalitních informačních systémů. Od roku 1995 funguje již jako ryze česká společnost podnikající v oblasti informačních technologií a výroby desek plošných spojů... číst dál

HT3 SBÍRÁ PRAKTICKÉ ZKUŠENOSTI

Ve čtvrtek 29. 9. absolvovala třída HT3 exkurzi v hotelu Santon, který již 31 let krášlí břeh Brněnské přehrady.  Mladá paní manažerka nám ochotně popsala a vysvětlila chod celého provozu... číst dál

PRVÁCI V KRÁSENSKU

V průběhu měsíce října se žáci všech tříd prvních ročníků střední školy zúčastnili tvz. environmentálních pobytů na Rychtě v Krásensku. Díky nim se žáci i učitelé lépe poznali v prostředí mimo školu.

Každá třída si pobyt užila po svém, někdo musel překonávat nástrahy nepříznivého počasí, ale všichni byly nakonec spokojeni.

O všem nejlépe podává svědectví fotoreportáž.... prohlédnout fotoreportáž

Copyright©2014 www.vassboskovice.cz

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer