Jste zde

Soutěž Ekonomický tým 2017/2018

Dne 22. 9. 2017 se v Blansku konalo krajské kolo soutěže Ekonomický tým, kterého se zúčastnilo 8 týmů z Jihomoravského kraje. Naši školu na této soutěži reprezentovali žáci třídy EP4 – Jan Kohoutek, Adéla Letfusová a Gabriela Matyášová.  

Soutěž, která je organizována speciálně pro studenty obchodních akademií, se skládala z dvou částí. První částí byla prezentace na téma „Chceme euro?“, kdy jsme si za časový limit třiceti minut museli dané téma řádně promyslet a připravit. Po uplynutí této doby následovala desetiminutová prezentace před soutěžní komisí. Druhou část tvořil vědomostní test, který se skládal ze tří okruhů – ekonomiky, účetnictví a informačních technologií. V testu se nám vedlo opravdu dobře. Nakonec jsme však skončili na sedmém místě. Nutno podotknout, že ve vědomostním testu jsme byli druzí, ale v situační roly byli ostatní týmy lepší.

Vítězem soutěže Ekonomický tým se stala Obchodní akademie Brno, Kotlářská, která bude reprezentovat Jihomoravský kraj v celostátním kole, které se letos koná v Brně.

Adéla Letfusova, EP4

Copyright©2014 www.vassboskovice.cz

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer