Jste zde

HT1 na Rychtě

Od pondělí 23. 10. do středy 25. 10. se naše třída HT1 zúčastnila slučovacího pobytu na Rychtě v Krásensku, jehož účelem bylo sjednocení této třídy. 

V pondělí jsme se s většinou třídy setkali na autobusové stanici v Boskovicích a  vydali se do Blanska, kde jsme přestupovali a pokračovali dále do Krásenska. Po příjezdu na Rychtu jsme byli seznámeni s prostorami Rychty a částečně i s programem našeho pobytu, poté jsme hráli různé poznávací hry. 

V úterý jsme se před devátou hodinou ráno pěšky vydali do obce Ostrov u Macochy, kde jsme rozděleni do skupin různě po obci sbírali a zpracovávali informace do reportáže, kterou jsme později po příchodu zpět na Rychtu přednesli ostatním.

Ve středu jsme si ještě před snídaní museli sbalit věci a vyklidit pokoje. Během dopoledne jsme hráli hry založené hlavně na vzájemné důvěře. Před odjezdem jsme měli ještě natočit v menších skupinkách video, o tom jak se nám zde líbílo a jaké to celkově bylo. Dále už nám zbývalo se jen rozloučit a vydat se na autobusovou zastávku a autobusem zpět do Boskovic.

Myslím že účel tohoto pobytu byl splněn a všichni jsme se mezi sebou lépe poznali, více seznámili a rozhodně tyto tři dny si vetšina pěkně užila a nebyly ztrátou času.

E. Matušková HT1

Copyright©2014 www.vassboskovice.cz

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer