Jste zde

Předvánoční hokejové utkání

Již tradičně naše škola pořádá předvánoční hokejové utkání studenti proti učitelům. Tento zápas se ve čtvrtek 20. 12. 2016 odehrál už posedmé na hokejovém stadionu v Boskovicích.

Utkání měl plně ve své moci jediný, tudíž hlavní sudí z řad studentů Matyáš Vondrák. Za zvuku hlučných ovací fanoušků nastoupily oba týmy na led odhodlané opustit hrací plochu jako vítězové. Tento zápas neměl žádná omezení, tudíž nastoupení hráči museli být fyzicky zdatní, aby zvládli odehrát klasické tři třetiny po dvaceti minutách. Vzhledem k věkovému rozdílu mužstev by se tahle skutečnost mohla stát pro nejmenované družstvo hendikepem. I přesto v průběhu utkání ukázaly oba týmy svou snahu a odhodlanost zvítězit. V utkání padlo mnoho krásných střel na branky, avšak ne všechny byly úspěšné, jelikož oba týmy měly gólmany s téměř mistrovskými schopnostmi. V utkání, ač se zdálo  být vyrovnané, štěstí nakonec přálo více studentům, kteří nad svými učiteli zvítězili 5:3. Radost byla ještě podtržena faktem, že se jednalo o historický první vítězství studentů. Mužstvo učitelů se naopak radovalo z toho, že se vše obešlo bez zranění.